Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

Technologická inkubace

Prostor pro vaše inovativní podnikání

Prostřednictvím sedmi technologicky specializovaných inkubátorů podporujeme nové firmy, které přinášejí inovativní technologie do komerčních aplikací. 

Připravujete start nové firmy založené na inovativní technologii? Zaujal vás program Technologické inkubace? Neváhejte učinit první krok a vyplňte přiložený dotazník. Náš tým inkubačních manažerů vám zodpoví vaše otázky a pomůže připravit přihlášku.

Insert Button

Technologická Inkubace je nejambicióznějším programem systematické podpory začínajících podniků v České republice. Naším cílem je vyhledávat a pomáhat vzniku projektů, které jsou: 

  • Výjimečně inovativní 
  • Proveditelné 
  • Škálovatelné 
V rámci projektu Technologické Inkubace získají vybrané technologické startupy podporu ve výši 1 100 000 – 4 500 000 Kč bez ztráty podílu a až dva roky inkubace. 

Co dále Technologická inkubace nabízí?

V podnikatelském inkubátoru můžete získat podporu ve výši až 50 tisíc EUR a až dva roky inkubace.

Pomůžeme vám s technickým vývojem vašeho produktu, či služby. Napojíme vás na experty v Česku i zahraničí. 

Poradíme vám s rozvojem vašeho podnikání, nebo s přípravou pitch-decku pro investory. Pomůžeme vám s vyhledáváním grantových příležitostí a investorů v Česku i zahraničí. 

Prostřednictvím českých i mezinárodních akcí, konferencí a veletrhů vám pomůžeme navázat nové kontakty, najít potenciální zákazníky a partnery.

Pomůžeme vám s využíváním patentů a technologií.

Inkubované startupy mohou využívat celou inkubační síť ČR a rozvíjet zde svůj byznys.

Zajišťujeme propagaci vašeho produktu či služby na sociálních sítích a v médiích nebo účast na startupových a kosmických akcích v České republice i zahraničí

Koho hledáme?

  • startupy do stáří 5 let
  • studenty
  • vědecké projekty s obchodním potenciálem
  • inovátorské firmy
  • spin-off firmy
V jaké vývojové fázi se nacházíte?*

Vyberte, do jaké z podnikatelských oblastí produkt spadá:*Máte vytvořenou právní formu (např. s.r.o.)?*

Upload business plan in PDF (max. 10 MB limit)

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest se zavazuje, že s poskytnutými údaji bude nakládat v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies