Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

ESA BIC Prague

ESA BIC Prague

Prostor pro vaše hvězdné nápady

Prostřednictvím podnikatelského inkubátoru Evropské kosmické agentury ESA BIC podporujeme mladé firmy, které přenášejí kosmické technologie zpět na Zemi nebo vyvíjejí nové technologie do vesmíru.

V našich inkubátorech v Praze nebo v Brně vám nabízíme kancelářské prostory, kde můžete čerpat komplexní poradenství, technickou i administrativní podporu nebo si nechat poradit s obchodní strategií. S námi se můžete zúčastnit českých akcí jako Startup World Cup & Summit, Czech Space Week nebo Veletrh vědy, ale také zahraničních konferencí, například European Space Week a Paris Space Week. 

Podporujeme projekty, jako jsou stratosférické platformy, luxusní lehká kola z kosmických kompozitních materiálů, malé družice, drony, rentgen na ověřování pravosti uměleckých děl nebo aplikace, které pomáhají zemědělcům. Jedná se o projekty, které kombinují kosmické technologie a podnikatelské nápady, využívají kosmické patenty, družicovou navigaci nebo pozorování Země. Tedy technologie, které nám pomáhají v každodenním životě. 

Co ESA BIC nabízí?

Pomůžeme vám s technickým vývojem vašeho produktu či služby. Napojíme vás na partnery v Česku i zahraničí včetně Evropské kosmické agentury.

Poradíme vám s rozvojem vašeho podnikání nebo s přípravou pitch-decku pro investory. Pomůžeme vám s vyhledáváním grantových příležitostí a investorů v Česku i zahraničí.

Prostřednictvím českých i mezinárodních akcí, konferencí a veletrhů vám pomůžeme navázat nové kontakty, najít potenciální zákazníky a partnery.

Pomůžeme vám s využíváním patentů a technologií Evropské kosmické agentury.

Nabízíme kancelářské prostory v Praze a Brně za zvýhodněný nájem, kde budete moci rozvíjet svůj byznys a naplňovat podnikatelskou strategii.

Zajišťujeme propagaci vašeho produktu či služby na sociálních sítích a v médiích nebo účast na startupových a kosmických akcích v České republice i zahraničí.

V podnikatelském inkubátoru ESA BIC můžete získat podporu ve výši až 50 tisíc EUR a až dva roky inkubace.

 

Koho hledáme?

  • startupy do stáří 5 let
  • studenty
  • vědecké projekty s obchodním potenciálem
  • inovátorské firmy
  • spin-off firmy
<h4>Více informací o našich inkubovaných startupech a návod, jak se přihlásit, naleznete<a href="www.esa-bic.cz/#utm_source=web_CI&utm_medium=web_CI&utm_campaign=web_CI_EBpage"> ZDE</a></h4>

Více informací o našich inkubovaných startupech a návod, jak se přihlásit, naleznete ZDE

facebook.png icon-ESABIC.png
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies