Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

CzechStarter

CzechStarter

Nastartujte svůj byznys!

Využijte sedmiměsíční program CzechStarter, který vám pomůže prosadit se na českém trhu a připravit se také na zahraniční expanzi.

Zkušení mentoři vám poradí s řešením překážek ve vašem podnikání a získáte know-how, které posune váš byznys kupředu. K dispozici je výběr úspěšných podnikatelů, kteří řídí nadnárodní společnosti, a odborníků z různých oblastí od byznys developmentu, HR, leadershipu, daní, práva, marketingu a ochrany duševního vlastnictví až po obchodní strategii či průzkum trhu. S naším programem se můžete také účastnit networkingových akcí v České republice i v zahraničí a získat tak nové kontakty ve startupovém světě.

Co CzechDemo nabízí?

Poskytneme vám individuální konzultace na míru. Mentor vám pomůže s definováním strategických cílů a povede vás k jejich naplnění. Předá vám know-how a výstupy v podobě finančního plánu, firemní či marketingové strategie nebo pomůže vymezit potenciální zákazníky a partnery. Můžete čerpat až 350 hodin. Prvních 100 hodin mentoringu hradíme my, vy odvádíte pouze DPH.

Při řešení odborných otázek, týkajících se například daňové oblasti nebo ochrany duševního vlastnictví, vám pomůže poradce. Poskytne studie a statistiky, průzkum trhu nebo připraví návrhy smluv. 

Proplatíme vám vstupné a výstavní stánek na vybrané konference, veletrhy, networkingové akce, workshopy či B2B setkání pořádané v České republice. U zahraničních akcí můžete využít podporu pouze na vstupy. 

Během sedmi měsíců můžete získat maximální podporu až 800 tisíc korun. Tu vám připravíme na míru dle vašich potřeb. Více informací k podpoře a jejímu financování najdete zde.

Linda BoháčováProjektová manažerka CzechStarter+420 296 342 428Linda.Bohacova@czechinvest.org
Vít ŠaríkProjektový manažer CzechStarter+420 296 342 711vit.sarik@czechinvest.org
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies