Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

CzechAccelerator

CzechAccelerator

Překročte hranice 

V rámci tříměsíčního programu CzechAccelerator vám pomůžeme s expanzí vašeho podnikání do zahraničí.

Prostřednictvím akceleračního programu nabízíme kancelářské prostory v zahraničním podnikatelském inkubátoru, odkud můžete s přehledem plánovat expanzi na místní trh. K dispozici vám jsou odborní mentoři a lokální experti, kteří vám poradí s podnikáním a předají potřebné know-how. Kontakty jsou základ. Abychom vás podpořili v jejich navazování a uplatnění vašeho podnikání na zahraničním trhu, zajistíme také vstupenky na místní networkingové akce. Cílovými destinacemi jsou Londýn, New York, Silicon Valley a Singapur.

Co CzechAccelerator nabízí?

Pronajmeme vám kancelářské prostory (tzv. „dedicated desk“) na tři měsíce ve vybrané destinaci pro dvě osoby zdarma.

Poskytneme vám individuální konzultace se zahraničními mentory přímo v destinaci. Ti vám poradí s obchodní strategií, akčním plánem vstupu na místní trh a vymezením potenciálních zákazníků tak, aby byla vaše firma co nejrychleji připravena k založení zahraniční pobočky, včetně nastartování obchodního týmu. Můžete čerpat 39 hodin.

S otázkami v oblasti daní, financí, marketingu či ochrany duševního vlastnictví vám pomůže náš poradce. Zrealizuje průzkum trhu, zpracuje patentové rešerše a přihlášky k ochraně značky nebo připraví návrhy smluv. 

Společně s naším zahraničním partnerem vám poskytneme tematicky zaměřené semináře pro lepší pochopení lokálního trhu jako jsou imigrační politika nebo metoda storytellingu v obchodní strategii. 

Zajistíme vám vstupné na vybranou networkingovou akci, konferenci nebo festival v rámci vybraného regionu.

Zajistíme vám překlad a korekturu textů propagačních materiálů v cizím jazyce, které budete moci ve vybrané destinaci využít k vašemu zviditelnění.

Zařídíme vám zpáteční letenky včetně odbavených zavazadel pro dvě osoby a zároveň až tři letenky po regionu (jihovýchodní Asie, Severní Amerika, Evropa) za relevantními networkingovými akcemi.

Za tři měsíce akceleračního pobytu můžete získat maximální podporu až 1 200 tisíc korun. Tu vám připravíme na míru dle vašich potřeb. Více informací k podpoře a jejímu financování najdete zde.

Anna HightProjektová manažerka CzechAccelerator+420 296 342 734anna.hight@czechinvest.org
Karolína KrámkováProjektová manažerka CzechAccelerator+420 296 342 601karolina.kramkova@czechinvest.org
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies