Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

Vzdělávání v rozvoji lokální ekonomiky

Vzdělávání v rozvoji lokální ekonomiky

Realizujeme řadu vzdělávacích aktivit pro rozvoj lokální ekonomiky v regionech ale i v rámci celé ČR.  Jedná se o řadu úspěšných regionálních seminářů pod názvem Investment academy, kde seznamujeme zástupce regionálních samospráv s problematikou Investičního procesu a podnikatelských nemovitostí. Co investor očekává, jaké jsou jeho představy o ideální investiční lokalitě a jak jej přesvědčit, že nabízená lokalita je pro jeho záměr ta nevhodnější. Již tradičně  vyhlašujeme soutěž Investičně atraktivní region, jejíž prostřednictvím chceme prezentovat úspěšné příklady obcí v České republice, které efektivně spolupracují s podnikatelskou sférou na hospodářském a investičním rozvoji regionu.

Velký ohlas mají 2 ročníky Konference Potenciál místní ekonomiky, kde si klademe  za cíl informovat, inspirovat a prezentovat tuzemské i zahraniční příklady dobré praxe vedoucí k podpoře lokální ekonomiky, posílení hospodářského růstu regionů a zvýšení životní úrovně v obcích.

Naší prioritou, které se věnujeme v dnešních dnech, je tvorba on-line vzdělávacího kurzu, který interaktivní formou obsáhne vše důležité v rámci rozvoje lokální ekonomiky. Kurz je určen všem zástupcům veřejné sféry, především však představitelům municipalit (starostům, místostarostům, pracovníkům odborů regionálního, investičního či územního rozvoje apod.), kteří hledají nové informace, nástroje, kontakty a inspiraci, jak podpořit ekonomický rozvoj obcí a měst. 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies