Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

Příklady dobré praxe

Během pasportizace a rozhovorů se zástupci měst a obcí identifikovali pracovníci regionálních kanceláří množství zajímavých projektů a příkladů dobré praxe, které byly popsány a zpracovány do dokumentu „příklady dobré praxe pro rozvoj obcí“ což je strukturovaný soubor úspěšných regionálních projektů. Cílem je nabídnout představitelům měst inspiraci podporující místní ekonomický rozvoj a umožnit sdílení zkušeností a rozšíření dobré praxe napříč regiony.

CzechInvest disponuje obsáhlým souborem informací o regionech, které mají velký potenciál dalšího využití. Jedním z navazujících výstupů pasportizace podnikatelského prostředí proto do budoucna může být například webová mapová aplikace. Ta by umožnila vytvářet tematické a regionální mapy a zachytit v nich unikátní know-how z mapování regionů v propojení se statistickými daty.

Dokument je rozdělen do šesti kapitol, které odpovídají tabulce hodnocení správního obvodu obce s rozšířenou působností (POU) na jednostránkových profilech. Příklady dobré praxe jsou zpracovány podle jednotného vzoru a obsahují kontaktní údaje na nositele projektu včetně informací o zapojených partnerech, popis (jaký problém se řeší), dosažené výsledky včetně toho, zda je projekt dlouhodobě udržitelný, informace o způsobu financování a nákladech.

Technická a digitální infrastruktura Technická a digitální infrastruktura
přejít do sekce
Lidské zdroje Lidské zdroje
přejít do sekce
Podpora podnikání Podpora podnikání
přejít do sekce
Další zajímavé projekty Další zajímavé projekty
přejít do sekce
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies