Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

OPPIK

OPPIK

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) je stěžejním programem strukturálních fondů EU pro podporu českých podnikatelů v programovém období 2014 – 2020. Finanční prostředky z něj mohou žadatelé využít na spolufinancování podnikatelských záměrů ve zpracovatelském průmyslu a souvisejících službách. Šanci mají projekty realizované na území České republiky kromě hlavního města Prahy. Z Evropského fondu pro regionální rozvoj je pro tento operační program připraveno celkem 4 331 milionů EUR, v přepočtu cca 117 miliard korun.

Z programu Nemovitosti OP PIK vyplývá povinnost registrovat lokality v neveřejné databázi brownfieldů OP PIK. Agentura CzechInvest tyto registrace přijímá a databázi spravuje. Za hodnocení a administraci projektů následně přebírá zodpovědnost Agentura pro podnikání a inovace.

Pro potřebu registrace nemovitosti do neveřejné databáze pro potřeby OP PIK, programu Nemovitosti jsou lokality klasifikovány do dvou kategorií:

  • Brownfield
  • Nemovitost k rekonstrukci

Více informací na http://brownfieldy-dotace.czechinvest.org

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies