Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

Investment Academy

Investment Academy

Investment Academy aneb jak správně rozvíjet podnikatelské prostředí

Agentura CzechInvest od listopadu 2015 obnovila vzdělávací kurz Investment Academy (v letech 2003-2005 známý pod názvem Akreditace manažerů průmyslových zón) určený představitelům měst a obcí. Tematicky je kurz zaměřený na praktické ukázky podpory investičního a podnikatelského prostředí a aktivní spolupráci samosprávy s podnikateli. Nad kurzy Investment Academy převzal záštitu Svaz měst a obcí České republiky.

Kurzy probíhají ve všech krajích, podle zájmu představitelů obecních a krajských úřadů. Od roku 2015 se konalo již 11 cyklů kurzů, které absolvovalo celkem 133 účastníků.

Odborné přednášky s praktickými ukázkami prezentují jak odborníci z CzechInvestu, tak i externí experti na problematiku regionálního rozvoje s mezinárodními zkušenostmi. Cílem kurzu je informovat a sdílet dobrou praxi v oblastech jako je role veřejné správy v místním ekonomickém rozvoji, způsoby efektivního jednání s místními i zahraničními investory, spojitost mezi pravomocemi municipalit a jejich využití pro ekonomický růst a zaměstnanost. Účastníci jsou seznámeni s aktuálními dotačními možnostmi investic, přípravou podnikatelské zóny, či regenerace brownfieldů pro podnikatelské účely.

Chcete se účastnit Investment Academy? Kontaktujte regionální kancelář.

Investment Academy attachment
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies