Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 296 342 500

Poradenství

Poradenství

CzechInvest disponuje databázemi o výzkumu v České republice. Má přehled o všech výzkumných projektech podpořených veřejnými penězi a jejich výsledcích, poskytovatelích podpory a jejich programech, mezinárodní spolupráci ve výzkumu a vývoji, výzkumných kapacitách České republiky a dalších oblastech. To vše navíc ve velkém detailu, díky čemuž je schopen rychle zodpovědět i velice komplexní dotazy.

CzechInvest pomůže najít konkrétní expertízu, výzkumníky pracující v daném oboru i specifické kapacity pro výzkum. Agentura spravuje také katalog specializovaných profilů inovativních subjektů v České republice zvaný Who is Who in Czech Research, ve kterém je konci roku 2017 zhruba 250 subjektů. Katalog je průběžně rozšiřován o nová pracoviště.

Veškeré informace o podpoře vědy a výzkumu v České republice navíc neleznete (v anglickém jazyce) na specializovaných webových stránkách www.czech-research.com.

Kontakt: research@czechinvest.org
 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies